Elżbiety Janickiej
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2021
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.10.2021
Gazeta Pomorska
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
mgr pielęgniarstwa
Elżbiety Janickiej
naszej wieloletniej Koleżanki,
byłej Oddziałowej
Klinicznego Oddziału Pulmonologii
10. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką
w Bydgoszczy.
Zostaniesz na zawsze w naszej pamięci.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Bliskim
składają
Personel Kliniki Chorób Wewnętrznych
10. Wojskowego Szpitala Klinicznego SPZOZ
w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia