Waleria URYGA
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2022
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.05.2022
Gazeta Krakowska
ś+p
mgr Waleria Uryga
Najukochańsza Mamusia, Babcia, Prababcia
Wieloletnia Dyrektorka Szkół na Wysokim i w Męcinie
Wychowawczyni wielu pokoleń
przeżywszy 93 lata
zmarła 12 maja 2022 roku
opatrzona św. Sakramentami.
Msza św. żałobna odprawiona zostanie
w czwartek 19 maja o godz. 16.00
po różańcu o godz. 15.30 w Męcinie,
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej
na miejsce wiecznego spoczynku
na cmentarzu na Kaninie o godz. 17.00,
o czym zawiadamia
pogrążona w głębokim smutku
córka Halina z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Jacek Wideł-uczeń
4 l