Tomasz Kamiński

This was published in the following publications on 12.11.2010:
Gazeta Lubuska

<p>&quot; Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, Kto jeszcze mógł być z nami&quot; Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 7 listopada 2010 roku, odszedł od nas, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT i WUJEK</p>
<h4><strong>śp. TOMASZ KAMIŃSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 13 listopada 2010 roku o godz.10.40 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.15 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Pomorskim</p>

" Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, Kto jeszcze mógł być z nami" Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 7 listopada 2010 roku, odszedł od nas, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT i WUJEK

śp. TOMASZ KAMIŃSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 13 listopada 2010 roku o godz.10.40 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.15 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Pomorskim

Beach

„Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą,
Zostaniesz w naszych sercach i myślach na zawsze”

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 22 października 2019 roku odszedł od nas
mój kochany Mąż, nasz Brat, Szwagier i Wujek

ś+p
Tomasz Kamiński

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w poniedziałek 28 października 2019 roku
mszą świętą o godz. 13.00 w kościele w Chynowie.
Po mszy odbędzie się pogrzeb
na miejscowym cmentarzu.

Pogrążona w żałobie
r odzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

„Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem:
Jest czas rodzenia i czas umierania,
czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono,
czas zabijania i czas leczenia,
czas burzenia i czas budowania,
czas płaczu i czas śmiechu...”

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi

ś+p

Tomasza „Kamienia” Kamińskiego

Wyrazy szczerego współczucia
Żonie i Bliskim

składają

koledzy z firmy APEX

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

syneczkowi- rodzice


14yrs

Image chosen by user

braciszku moj tesknie-​kinga


14yrs

Image chosen by user

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


14yrs

Image chosen by user

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


14yrs

Image chosen by user

Znicz pamięci od mamy śp.Joasi


14yrs

Image chosen by user

Światełko Pamięci. Nowacka L.


14yrs

Image chosen by user

łukasz-​szwagier


14yrs

Image chosen by user

wujkowi-​filip i kajetan


14yrs

Image chosen by user

syneczku kochamy cie-rodzice


14yrs

Image chosen by user

kocham cie-kinga


14yrs

Image chosen by user

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


14yrs

Image chosen by user

łukasz-​szwagier


14yrs

Image chosen by user

syneczkowi- rodzice


14yrs

Image chosen by user

wujkowi-​filip i kajetan


14yrs

Image chosen by user

dla ciebie tomciu-kinga


14yrs

Image chosen by user

dla Tomka mama Radka


14yrs

Image chosen by user

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


14yrs

Image chosen by user

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


14yrs

Image chosen by user

łukasz-​szwagier


14yrs

Image chosen by user

wujkowi-​filip i kajetan


14yrs

Image chosen by user

kochamy cie synku-​rodzice


14yrs

Image chosen by user

dla ciebie braciszku


14yrs

Image chosen by user
<p>Cośmy w Tobie utracili, wie tylko Bóg i serca nasze...</p> <p>Tomku..., pozostałeś po drugiej stronie oczyszczony ze zmartwień i bólu, wolny od trosk.</p> <p>Tylko ci, co po Tobie płaczą, wzrok mają niepewny, serce w kawałkach i ból gorzki jak piołun, który tak trudno przełknąć.</p> <p>Czas, tylko czas naszą rozpacz ukoi...</p>


14yrs

Image chosen by user

Maria Jałocha


14yrs

End of content

No more pages to load