Tomasz Kamiński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2010
Gazeta Lubuska

<p>&quot; Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, Kto jeszcze mógł być z nami&quot; Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 7 listopada 2010 roku, odszedł od nas, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT i WUJEK</p>
<h4><strong>śp. TOMASZ KAMIŃSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 13 listopada 2010 roku o godz.10.40 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.15 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Pomorskim</p>

" Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, Kto jeszcze mógł być z nami" Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 7 listopada 2010 roku, odszedł od nas, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT i WUJEK

śp. TOMASZ KAMIŃSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 13 listopada 2010 roku o godz.10.40 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.15 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Pomorskim

Plaża

„Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą,
Zostaniesz w naszych sercach i myślach na zawsze”

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 22 października 2019 roku odszedł od nas
mój kochany Mąż, nasz Brat, Szwagier i Wujek

ś+p
Tomasz Kamiński

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w poniedziałek 28 października 2019 roku
mszą świętą o godz. 13.00 w kościele w Chynowie.
Po mszy odbędzie się pogrzeb
na miejscowym cmentarzu.

Pogrążona w żałobie
r odzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

„Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem:
Jest czas rodzenia i czas umierania,
czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono,
czas zabijania i czas leczenia,
czas burzenia i czas budowania,
czas płaczu i czas śmiechu...”

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi

ś+p

Tomasza „Kamienia” Kamińskiego

Wyrazy szczerego współczucia
Żonie i Bliskim

składają

koledzy z firmy APEX

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Światełko Pamięci. Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tomku pamiętam mama Gabrielka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ku Pamięci.​Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

łukasz-​szwagier


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wujkowi-​filip i kajetan


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

dla ciebie synku-​rodzice


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kocham cie braciszku


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Nasze Anioły !</p> <p style=""><strong>Odchodzą Nasze Anioły !</strong></p> <p style=""><em>Czasem odchodzą Nasze Anioły,</em></p> <p style=""><em>I nagle w miejscu staje czas.</em></p> <p style=""><em>A z nimi cząstka nas odchodzi, </em></p> <p style=""><em>I wielki smutek marszczy twarz.</em></p> <p style=""><em>Czasem na chwilę gaśnie słońce,</em></p> <p style=""><em>Duszę wypełnia gęsty mrok.</em></p> <p style=""><em>Nikną nadzieje i marzenia,</em></p> <p style=""><em>A wpustce ginie gęsty mrok.</em></p> <p style=""><em>Czasem odchodzą Nasze Anioły,</em></p> <p style=""><em>i próżno wtedy pytać Boga,</em></p> <p style=""><em>Czemu odchodzą.</em></p> <p style=""><em>Lecz oni ciągle przecież żywi,</em></p> <p style=""><em>Nadal wytrwale są wśród nas.</em></p> <p style=""><em>Ich Dusze przy nas pozostały,</em></p> <p style=""><em>Tylko ich ciała zabrał czas.</em></p> <p style="">Spoczywaj w spokoju Tomku</p> <p style="">Nowacka L.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Niedzielne Światełko Nowacka L


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Moja Pamięć. Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Jałocha


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Promyczek do Nieba.​Nowacka L


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

łukasz-​szwagier


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia