Tomasz Kamiński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.11.2010
Gazeta Lubuska

<p>&quot; Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, Kto jeszcze mógł być z nami&quot; Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 7 listopada 2010 roku, odszedł od nas, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT i WUJEK</p>
<h4><strong>śp. TOMASZ KAMIŃSKI</strong></h4>
<p>Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 13 listopada 2010 roku o godz.10.40 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.15 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Pomorskim</p>

" Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, Kto jeszcze mógł być z nami" Pogrążeni w rozpaczy, z ogromnym bólem zawiadamiamy, że 7 listopada 2010 roku, odszedł od nas, w wieku 33 lat, nasz kochany SYN, BRAT i WUJEK

śp. TOMASZ KAMIŃSKI

Pogrzeb odbędzie się w sobotę, 13 listopada 2010 roku o godz.10.40 na cmentarzu komunalnym (nowym) przy ul.Wrocławskiej w Zielonej Górze. Pogrążona w żałobie Rodzina. Msza święta w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 7.15 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego na Osiedlu Pomorskim

Plaża

„Nigdy nie zapomnimy lat spędzonych z Tobą,
Zostaniesz w naszych sercach i myślach na zawsze”

Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że 22 października 2019 roku odszedł od nas
mój kochany Mąż, nasz Brat, Szwagier i Wujek

ś+p
Tomasz Kamiński

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się
w poniedziałek 28 października 2019 roku
mszą świętą o godz. 13.00 w kościele w Chynowie.
Po mszy odbędzie się pogrzeb
na miejscowym cmentarzu.

Pogrążona w żałobie
r odzina

Prosimy o nieskładanie kondolencji.

„Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina
na wszystkie sprawy pod niebem:
Jest czas rodzenia i czas umierania,
czas sadzenia i czas wyrywania tego, co zasadzono,
czas zabijania i czas leczenia,
czas burzenia i czas budowania,
czas płaczu i czas śmiechu...”

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi

ś+p

Tomasza „Kamienia” Kamińskiego

Wyrazy szczerego współczucia
Żonie i Bliskim

składają

koledzy z firmy APEX

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Światełko Pamięci. Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>1 listopada</p> <p>Oni TAM już są. A my tu....</p> <p>W jesiennej nostalgii wpatrzeni w światła zniczy, w ciepło grobów płynące tego dnia z ziemi, wpatrzeni w ludzkie „nie wiem”, wyciszamy się, pokorniejemy, szlachetniejemy, a może i kochamy tym bardziej....</p> <p>Z listopadową zadumą ofiaruję swoje światełko pamięci.</p> <p>Mama śp. Joasi Jałocha</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Jałocha


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Moja Pamięć. Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria Jałocha


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tomku pamiętam mama Gabrielka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Niedzielne Światełko Nowacka L


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>tesknie</p> <p>nie ma dnia abym o tobie nie myslala, nie ma dnia abym mniej cierpiala... tak bardzo za tobą tesknie... kocham cie moj braciszku... tomcio moj...</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

łukasz-​szwagier


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wujkowi-​filip i kajetan


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

dla ciebie synku-​rodzice


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kocham cie bardzo-kinga


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Moja Pamięć. Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

zawsze w pamieci mama Radka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MAMA I TATA Ś.P.​GABRIELKA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Moja Pamięć. Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Niegasnący Płomyk .Nowacka L.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Mama śp. Joasi Jałocha


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia