Wincenty zaleski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2010
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.03.2010
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Śp. lek. Wincentego Zaleskiego wieloletniego pracownika białogardzkiej ochrony zdrowia, cenionego lekarza ginekologa i położnika. Żegnając Kolegę zapewniamy, iż pozostanie w naszych sercach i życzliwej pamięci. Rodzinie Zmarłego składamy wyrazy szczerego współczucia. Dyrekcja i Pracownicy Szpitala Powiatowego w Białogardzie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
joanna smolak
16 l