Zdzisław Pawenda

This was published in the following publications on 06.04.2010:
Głos Wielkopolski

Nic faktu tego nie zmieni, że nie ma Ciebie z nami na tej ziemi.
Myśli nasze jednak na zawsze przy Tobie pozostaną,
a serca nasze Cię kochać nie przestaną.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 marca 2010 roku po ciężkiej chorobie
odszedł od nas do wieczności nasz ukochany Mąż, Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek
ś + p
Zdzisław Pawenda
lat 88
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w środę, 7 kwietnia 2010 r. o godzinie 11.00
w kościele pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu – Piątkowo przy ul. Gieburowskiego 6.
Pogrzeb po mszy św. na miejscowym cmentarzu.
W smutku pogrążone
Żona i Córki z rodzinami

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
:( dzięki kochany :)


9yrs

Image chosen by user
"Są chwile i ludzie, których się nie zapomina." Pamiętamy i kochamy wspomnienia z Tobą. mm


9yrs

Image chosen by user
mm


9yrs

Image chosen by user
Tak mi Tato jest smutno bez Ciebie brak Twych słów i ciepła......​Kolejny Dzień Ojca beż Ciebie....i tylko światełko pamięci :(


10yrs

Image chosen by user
Boże Narodzenie 2015r... "Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole....6ty rok bez Ciebie Tato :(


10yrs

Image chosen by user
Tak mi Tato jest smutno bez Ciebie brak Twych słów i ciepła lecz TY pewnie wolisz być z niebie, a tu jest pusty kąt.. Tak mi Tato jest smutno bez Ciebie czy powrócić wolno Ci tu? leczy Ty pewnie wolisz być w niebie chociaż ja-proszę WRÓĆ..


10yrs

Image chosen by user
Tak mi Tato jest smutno bez Ciebie brak Twych słów i ciepła lecz TY pewnie wolisz być z niebie, a tu jest pusty kąt.. Tak mi Tato jest smutno bez Ciebie czy powrócić wolno Ci tu? leczy Ty pewnie wolisz być w niebie chociaż ja-proszę WRÓĆ..


10yrs

Image chosen by user
Tęsknię za Tobą Tatusiu. :(


10yrs

Image chosen by user

Dzisiaj skończyłbyś 92 lat .


12yrs

Image chosen by user

Brakuje mi Ciebie Tatusiu.


12yrs

Image chosen by user

Tak bardzo mi Ciebie Tatusiu .


12yrs

Image chosen by user

Danusia


13yrs

Image chosen by user

Danusia


14yrs

Image chosen by user

Danusia


15yrs

Image chosen by user

Włodek


15yrs

Image chosen by user

Danusia


15yrs

End of content

No more pages to load