Zdzisław Pawenda

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.04.2010
Głos Wielkopolski

Nic faktu tego nie zmieni, że nie ma Ciebie z nami na tej ziemi.
Myśli nasze jednak na zawsze przy Tobie pozostaną,
a serca nasze Cię kochać nie przestaną.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 marca 2010 roku po ciężkiej chorobie
odszedł od nas do wieczności nasz ukochany Mąż, Ojciec, Teść, Dziadek i Pradziadek
ś + p
Zdzisław Pawenda
lat 88
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w środę, 7 kwietnia 2010 r. o godzinie 11.00
w kościele pw. Opatrzności Bożej w Poznaniu – Piątkowo przy ul. Gieburowskiego 6.
Pogrzeb po mszy św. na miejscowym cmentarzu.
W smutku pogrążone
Żona i Córki z rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
101 Rocznica Urodzin Saluni.....​pamiętam​y,​wspominamy.

Smutna ja.


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Nie cofniemy czasu chociaż bardzo chcemy.Rodzice są już w Domu,my jeszcze Idziemy"

ja


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
smutek, wspomnienia i tęsknota........

Smutna ja


1 r

Tatusiu 15 lat temu byłeś z nami ale bardzo cierpiałeś.....​Pami​ętam o Twoich Urodzinach.Dzisiaj mijają 103 lata jak się urodziłeś.....Jest mi bardzo ciężko.....Kocham Cię bardzo.........do zobaczenia po drugiej stronie.....

Smutna ja


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię

ja


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Czas biegnie nieubłaganie. Rodziców głos stał się tylko wspomnieniem."

my


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kolejne święta pełne smutku i zadumy. Tęsknota jest nie do pokonania. Kochani Rodzice bardzo mi Was brakuje.

Ja


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Są wspomnienia, których nawet czas nie wymaże. Pamiętamy.

My


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
100 Rocznica Urodzin Saluni - Małżonki Zdzisława....Bardzo tęsknię...

Ja


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
TATO zawsze będziesz w moich wspomnieniach i w moim sercu.

Ja.... :(


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciągła tęsknota......trwa już 14 lat :(

Ja smutna


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Są telefony,które już nie zadzwonią.I ludzie którzy nie wrócą.Tęsknoty niewykrzyczane.I słowa przemilczane.Są drzwi które się nie otworzą."

Ja smutna


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Mama i Tata.....Teraz to są nasze anioły, które nas wspierają......

Ja


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy o Was Kochani Rodzice.....

Ja smutna


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
23 czerwca Dzień Taty...Każdy może zostać ojcem,ale tylko ktoś wyjątkowy zostaje Tatą.Spoczywaj w pokoju Tato.

Ja


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Minęło 13 lat jak nie ma Ciebie Tato z nami. Ciągły smutek.

Ja


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciągle Jesteś w mojej pamięci. Kocham i i ciągle jestem w smutku.

Ja


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Rozłąka jest naszym losem – spotkanie nadzieją." Mamo ,Tato jesteście razem?....taką mam nadzieję.....

ja


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Przemijanie" Są telefony które już nie zadzwonią.I ludzie którzy nie wrócą.Tęsknoty niewykrzyczane.I słowa przemilczane.Są drzwi które się nie otworzą."

ja


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać dopóki będę żyła Kochany Tato.Bardzo tęsknię. Jesteś w moim sercu.....

Ja


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo tęsknię...kolejna Rocznica rozłąki...Jesteś już ze Swoją Żoną...

ja


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
100 Rocznica Urodzin Zdzisława....Bardzo tęsknię....

Ja


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
"Rozłąka jest naszym losem – spotkanie nadzieją." Spotkaliście się???

ja


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będziesz w moich wspomnieniach i w moim sercu.

Ja


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia