Michał Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2010
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.05.2010
Dziennik Bałtycki
Serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy tak licznie przybyli pożegnać mojego Męża
Michała Pawlaka
Obecność Państwa na uroczystościach żałobnych była wyrazem szacunku i wdzięczności.
Dziękuję Rodzinie, Przyjaciołom, Kapłanom, Wszystkim, którzy w trudnych dla mnie chwilach troszczą się o mnie i wspierają mnie nie tylko słowami otuchy, pocieszenia, ale dają świadectwo czynami.
Z całego serca dziękuję.
Renata Pawlak
Zgasł niespodziewanie, zostawiając całą rodzinę w rozpaczy
śp.
Michał Pawlak
lek. med.
Msza św. odprawiona zostanie 13 maja 2010 r. w kościele pw. św. Michała Archanioła w Sopocie o godz. 10.00.
Pogrzeb w tym samym dniu na cmentarzu Srebrzysko (nowa kaplica) o godz. 13.30.
Pogrążony w smutku
brat z rodziną
Z żalem żegnamy szlachetnego i wspaniałego człowieka
śp.
dr. Michała Pawlaka
Wyrazy współczucia
Rodzinie
składają
Maria i Stanisław Krygier
Niespodziewane, nagłe odejście
Michała Pawlaka
Kolegi i Przyjaciela pozostawia głęboki żal i smutek
Wyrazy najgłębszego współczucia Jego Bliskim
Renacie, Kasi i Maćkowi
oraz całej Rodzinie
składają
Krystyna i Jerzy Matysikowie z Agatą i Michałem
Odszedł niespodziewanie nasz Przyjaciel, lekarz z powołania, człowiek rozumiejący i kochający ludzi
śp. dr
Michał Pawlak
Łączymy się w wielkim cierpieniu i ogromnym żalu z
Renatą, Kasią i Maćkiem.
Rodziny Judyckich, Kietrysów, Trzeszczyńskich i Troszczyńskich
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego lekarza konsultanta
dr. Michała Pawlaka
wyrazy żalu i współczucia
Rodzinie
składają
dyrekcja i pracownicy
Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gdańsku
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. Michała Pawlaka
naszego wieloletniego konsultanta medycznego, prawego, pomocnego, odpowiedzialnego, wysokiej klasy specjalistę, na którym zawsze mogliśmy polegać, a przede wszystkim - bardzo dobrego Człowieka.
Składamy
Żonie, Dzieciom, Wnukom, Bratu i całej Rodzinie
wyrazy najgłębszego współczucia
Magdalena Wójcik i koledzy
z SULNAVE Sp. z o.o. z Sopotu
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. Michała Pawlaka
długoletniego Ordynatora Oddziału Ortopedii
Szpitala Kolejowego w Gdańsku.
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy współczucia
składają
koledzy z oddziału Ortopedii
Szpitala Miejskiego w Gdyni
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego wspaniałego Doktora
śp.
Michała Pawlaka
Ten wybitny ortopeda stworzył w Gdańsku ośrodek, w którym eliminowano bóle naszych stawów biodorowych, przywracano nas do życia.
Setki wdzięcznych pacjentów
By złożyć Mu ostatnie podziękowanie, spotkamy się na cmentarzu na Srebrzysku, we czwartek o godz. 13.30.
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. n. med. Michała Pawlaka
Wspaniałego Człowieka, Wielkiego Lekarza
Serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie Zmarłego
składają
orydynator i pracownicy
Oddziału Dermatologii PCT w Gdańsku
Całej Rodzinie
wyrazy szczerego współczucia i słowa wsparcia z powodu śmierci
dr. Michała Pawlaka
składają
przyjaciele Ewa, Ania, Tadek, Leszek
W dniu 8 maja 2010 r. odszedł z naszego grona
dr Michał Pawlak
Wspaniały lekarz, ortopeda, niezwykle uczynny i życzliwy Człowiek.
Będzie nam Michale brakowało Ciebie i Twojej uśmiechniętej twarzy.
Rodzinie Twojej składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i koledzy ze studiów w AMG, rocznik 1964-1970
Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
dr. Michała Pawlaka
Rodzinie i Najbliższym
składają
koleżanki i koledzy
z Oddziału Wewnętrznego
Pomorskiego Centrum Traumatologii w Gdańsku
Łączymy się w bólu po stracie
śp.
Michała Pawlaka
z żoną Renatą, z dziećmi Maćkiem i Kasią, z bratem Markiem
Ewa i Bohdan Moroz
Rodzinie
doktora Michała Pawlaka
wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci
Męża i Ojca
Zapamiętamy Go jako wspaniałego lekarza i człowieka, który ofiarowywał wszystko nie oczekując niczego.
Ewa i Krzysztof
Z prawdziwym żalem żegnamy
śp.
dr. Michała Pawlaka
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie i Najbliższym
składają
pracownicy Katedry i Kliniki Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu
Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Odszedł nagle, niespodziewanie. Był człowiekiem wyjątkowym, dawał z siebie wszystko, co najlepsze, a my byliśmy szczęśliwi.
Został nieprawdopodobny smutek i tęsknota. I nic już nie będzie tak, jak było...
9 maja 2010 r. zmarł nasz kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadziuś
lek. med. Michał Pawlak
Z żalem zawiadamiają
żona, syn i córka z rodzinami
Msza św. żałobna odprawiona zostanie w kościele pw. św. Michała Archanioła w Sopocie (przy ul. 3 Maja) w dniu 13 maja 2010 r. o godz. 10.00.
Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia na cmentarzu Srebrzysko o godz. 13.30 - nowa kaplica.
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi i Przyjaciela
śp.
dr. Michała Pawlaka
Odszedł od nas znakomity lekarz, wspaniały człowiek
Wyrazy najgłębszego żalu i współczucia
Rodzinie i Najbliższym
składają
koleżanki i koledzy
z Oddziału Pomorskiego
Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego
„Nie ma mnie i nie ma łez
Cierpi tylko ten, kto jest”
Porażeni wiadomością o nagłej śmierci
dr. Michała Pawlaka
absolwenta I Liceum Ogólnokształcącego
im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku
Męża i Ojca naszych Koleżanek
łączymy się w bólu z
Renatą i Katarzyną
po tak nieodżałowanej stracie
Przyjaciele z Jedynki
W dniu 8 maja 2010 roku zmarł nagle
lek. med. Michał Pawlak
Z wielkim smutkiem i żalem żegnamy
Ordynatora Oddziału Urazowo-Ortopedycznego
Pomorskiego Centrum Traumatologii
im. M. Kopernika w Gdańsku,
Dyrektora byłego Okręgowego Szpitala Kolejowego w Gdańsku
W Zmarłym tracimy wieloletniego pracownika, wspaniałego przyjaciela, człowieka wielkiego serca, szczerze oddanego lekarza.
Wyrazy najgłębszego współczucia
Żonie i Rodzinie
składają
dyrekcja i pracownicy
Pomorskiego Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku
Panu
lek. med. Maciejowi Pawlakowi
wyrazy głębokiego współczucia
z powodu nagłej śmierci
Ojca
lek. med. Michała Pawlaka
składają
dyrekcja i pracownicy
Pomorskiego Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku
Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 8 maja 2010 r. zmarł nagle nasz Ordynator
Dr Michał Pawlak
Pogrążony w smutku
zespół Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej PCT w Gdańsku
Z żalem żegnamy
Dr. Michała Pawlaka
przyjaciele z Oddziału Neurochirurgii PCT w Gdańsku
Najbliższym
skladamy wyrazy głębokiego współczucia
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego lekarza konsultanta
dr. Michała Pawlaka
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Zarząd oraz pracownicy
SKOK Ubezpieczenia
Z głębokim żalem żegnamy Kolegę
śp. dr.
Michała Pawlaka
Wyrazy najgłębszego współczucia
Żonie Renacie oraz całej Rodzinie
składają
Krystyna i Ryszard Majchrowscy z rodziną
Z głębokim żalem żegnamy naszego długoletniego Współpracownika
dr. Michała Pawlaka
Rodzinie i Najbliższym
składamy najszczersze wyrazy współczucia
Dyrekcja NZOZ NEPTUN wraz z pracownikami
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego Kolegi i Przyjaciela
dr. Michała Pawlaka
Rodzinie i Najbliższym
serdeczne wyrazy współczucia
składają
członkowie ze Stowarzyszenia „Klub Dżentelmena”
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
Ewa R.
11 l
Ewa Rakowska
11 l
pacjentka
13 l
Barbara
13 l
Dorota
13 l
Teresaa
14 l
Andrzej Szalla
15 l
ewa l.
15 l
gorska
15 l
gorska
15 l
Pacjentka
15 l
Maja
15 l
Hania
15 l
Renata Gołębiewska
15 l
krystyna cichosz
15 l
Jan
15 l
Jacek Troszczyński
16 l
Justyna Mazurek
16 l
Justyna Mazurek
16 l
16 l
Pastwa Jerzy
16 l
Ewa Rakowska
16 l
K.W.
16 l