Kazimierz Sobotka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2010
Dziennik Łódzki

Z wielkim żalem żegnam
Ś+P
dr. Kazimierza Sobotkę
Dyrektora Generalnego Instytutu Europejskiego w Łodzi.

Dr Kazimierz Sobotka dobrze przysłużył się członkostwu Polski w Unii
Europejskiej i europejskim aspiracjom regionu i miasta.
Działał, godnie reprezentując polską i łódzką naukę i ciesząc się
szacunkiem w europejskim środowisku naukowym,
w Europejskim Stowarzyszeniu Studiów Wspólnot Europejskich oraz
Transeuropejskim Stowarzyszeniu Studiów Europejskich.
Europejczyk duchem i umysłem, dobrze służył Polsce i Europie.
Cześć jego pamięci.
Serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie.
Prof. Jerzy Buzek
Przewodniczący Parlamentu Europejskiego,
były Premier RP

Plaża

Pożegnanie Kazia Sobotki
Drogi Przyjacielu,
Twoje niespodziewane odejście pogrążyło nas w smutku.
Pozostaniesz zawsze w naszej pamięci jako człowiek skromny, wielkiego serca i niezawodny przyjaciel.
Będzie nam Ciebie brakowało
Koleżanki i Koledzy ze studiów H-Z na UŁ.

Ś.+P.
Kazimierz Sobotka
Żegnamy Cię
Kaziku,
Nasz Drogi Przyjacielu.
Grażyna i Jacek Saryusz-Wolscy z Rodziną

Najgłębsze wyrazy współczucia
Żonie, Córce i Zięciowi
z powodu śmierci
Męża i Ojca
Ś.P.
Dr. Kazimierza Sobotki
składają
Rada, Zarząd i pracownicy Instytutu Europejskiego w Łodzi

Z wielkim smutkiem żegnamy
Ś.P.
Dr. Kazimierza Sobotkę
Dyrektora Generalnego Instytutu Europejskiego w Łodzi.
Odszedł od nas Współtwórca Instytutu,
Człowiek wielkiego serca i wiary, życzliwy ludziom,
Prawdziwy Przyjaciel.
Rada, Zarząd i pracownicy Instytutu Europejskiego w Łodzi

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci”.
Wisława Szymborska

Z wielkim smutkiem pożegnaliśmy
dr. Kazimierza Sobotkę
Dyrektora Generalnego Instytutu Europejskiego w Łodzi.
Człowieka, który swą osobowością, zaangażowaniem w pracę i życzliwością dla każdego mógł być wzorem.
Rodzinie i Najbliższym
składamy
wyrazy najgłębszego współczucia.
Marszałek i Zarząd Województwa Łódzkiego

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr Kazimierza Sobotki
Dyrektora Generalnego Instytutu Europejskiego w Łodzi

Rodzinie i Bliskim
składamy serdeczne kondolencje

Zarząd i pracownicy
Centrum Europejskiego Natolin

Ś P

Kazimierz Sobotka

Odszedł wielce prawy i dobry człowiek. Autorytet moralny i
intelektualny, erudyta o szerokich humanistycznych horyzontach i głębokiej
wiedzy.
Naukowiec i nauczyciel akademicki, pozostawił wielu uczniów.
Odważny w trudnych czasach, kiedy inni tracili wiarę.
Cichy w wytężonej pracy dla Polski, Łodzi i Europy. Współtwórca
Instytutu Europejskiego w Łodzi i jego wieloletni Dyrektor Generalny.

Prawdziwy przyjaciel dla tych, którym było dane cieszyć się Jego
przyjaźnią. Zostawia wyraźny i trwały ślad wśród ludzi, którym dane było Go
znać.

Odnalazł spokój w Bogu. Cześć Jego pamięci.

Jacek Saryusz-Wolski
Poseł Ziemi Łódzkiej do Parlamentu Europejskiego

Najgłębsze wyrazy współczucia
Żonie i Córce
z powodu śmierci

Męża i Ojca
Ś P
dr. Kazimierza Sobotki
składa

Jacek Saryusz-Wolski
Poseł Ziemi Łódzkiej do Parlamentu Europejskiego

Z głębokim żalem żegnamy dr. Kazimierza Sobotkę Człowieka wielkiego serca
Wanda, Andrzej, Anita Golec

„Najlepsi odchodzą pierwsi.
Będą tam na Nas czekać”.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 grudnia 2010 r. zmarł, w wieku 66 lat, Nasz ukochany Mąż, Ojciec i Dziadek
Dr n. hum.
Ś+P
Kazimierz Sobotka
Dyrektor Generalny Instytutu Europejskiego w Łodzi.
Wieloletni nauczyciel akademicki Uniwersytetu Łódzkiego.
Uroczystości żałobne odbędą się w Katedrze Archidiecezji Łódzkiej dnia 18 grudnia 2010 r. (sobota) o godz. 12.00, a złożenie do grobu o godz. 14.00 na cmentarzu pw. św. Wincentego w Łodzi, ul. Smutna 9a (Doły).
Pogrążona w smutku
Rodzina

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Ś.+P.
dr. Kazimierza Sobotki
Dyrektora Generalnego Instytutu Europejskiego w Łodzi.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Zarząd Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

Z głębi serca dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w uroczystościach pogrzebowych
Ś.P.
dr. Kazimierza Sobotki
Szczególne podziękowania kierujemy do
ks. Arcybiskupa Władysława Ziółka,
ks. Ireneusza Kuleszy - za przewodniczenie w liturgii,
ks. Waldemara Sondki i o. Józefa Pociechy.
Dziękujemy przedstawicielom Władz Samorządowych i Pani Wojewodzie.
Wdzięczność wyrażamy współpracownikom z Instytutu Europejskiego w Łodzi
i Centrum w Natolinie i Uniwersytetu Łódzkiego.
Serdeczne podziękowania składamy
Grażynie i Jackowi Saryusz-Wolskim
oraz pozostałym przyjaciołom, kolegom, koleżankom i znajomym,
za każdy gest życzliwości i serdeczności.
Naszą wdzięczność pragniemy wyrazić także p. Waldemarowi Skrzydlewskiemu i firmie Skrzydlewska
za ofiarną pomoc w przygotowaniu pogrzebu.
Ci, których kochamy, nie umierają, bo miłość jest nieśmiertelna.
Żona Halina, Córka Joanna

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

MM - wujek


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Eugeniusz Brzuska z żoną 14.12


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paweł Jędrzejewski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marta Kowalska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Szepietowska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

studenci z kulturoznaws twa


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Zalewski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Gierłowska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna Gierłowska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Ciszewska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Arkadiusz Michalak


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M. Gierłowska- Chmielewska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wielki żal, studentka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

K.Malinowski


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena Maceczek


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena Maceczek


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sąsiad z Zelwerowicza


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

studentka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tadeusz Kozek


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Tadeusz Kozek


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Mrówka


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbar Szymczak


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

iza


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia