Tadeusz Awdziejuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2022
Dziennik Malborski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.04.2022
Dziennik Malborski
„Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach”
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy
Tadeusza Awdziejuka
Wieloletniego pracownika Urzędu Gminy Malbork,
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy najgłębszego współczucia.
Wójt Gminy Malbork - Marcin Kwiatkowski
oraz pracownicy Urzędu Gminy
Przewodniczący Rady - Michał Błachut
wraz z Radnymi i Sołtysami Gminy Malbork
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia