Antoni Palmowski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.09.2021
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.09.2021
Dziennik Polski
„Rozstaniu z najbliższymi
zawsze towarzyszy smutek i ból.
Żyjąc w naszej pamięci
stają się nieśmiertelni”
Z żalem i poczuciem wielkiej straty
przyjęliśmy wiadomość o tym,
że odszedł od nas
ś+p
Antoni Palmowski
Radny Gminy Zielonki kadencji 1998-2002,
Naczelnik OSP Węgrzce w latach 1966-2006,
Honorowy Naczelnik OSP Węgrzce,
34 lata Komendant Gminny OSP.
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego współczucia
składają
Zarząd Gminny OSP wraz z druhami,
Wójt,
Radni i Sołtysi Gminy Zielonki
oraz pracownicy Urzędu Gminy Zielonki
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia