Helena Kuleszo-Kopystecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2020
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.10.2020
Kurier Poranny
Samorząd Lekarski Podlasia
z głębokim smutkiem przyjął wiadomość, że pożegnała nas
Dr n. med.
Helena Kuleszo-Kopystecka
Była specjalistą chorób wewnętrznych,
wieloletnią zastępcą ordynatora
Oddziału Chemioterapii Nowotworów
w Białostockim Centrum Onkologii,
a później wieloletnich współpracowników
Białostockiego Hospicjum.
Jej zasługi dla rozwoju ruchu hospicyjnego są niepodważalne.
Wyrazy wielkiego współczucia
Rodzinie
składa
Okręgowa Rada Lekarska w Białymstoku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Kolega z Liceum Ogólnokształcacego Nr.1 Przy ul. Koscielnej
5 l