Piotr Szyber

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2020
Gazeta Wrocławska

W dniu 27 listopada 2020 r. odszedł
prof. dr hab. n. med. Piotr Szyber
Uroczystość pogrzebowa odbędzie się 10 grudnia 2020 r.
na cmentarzu Osobowickim o godzinie 9.20.
Pogrążona w smutku
rodzina

Plaża

Ze smutkiem i żalem żegnamy
prof. Piotra Szybera
Był mądrym, krytycznym i dobrym Człowiekiem,
który wielu z nas wspierał i pomagał nam
rozwiązywać trudne sprawy.

Żonie Korze
i Synowi Przemkowi z Rodziną
ślemy słowa otuchy i przyjaźni.
Maria Podolak-Dawidziak i Lidia Usnarska-Zubkiewicz
z mężami

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak trudno w to uwierzyć...​przywołu​ję we wspomnieniach tyle sympatycznych spotkań,przeglądam zdjęcia.Opuścił nas Człowiek o gołębim sercu,wielkiej dobroci,prawdziwy Przyjaciel.Słowa nie ukoją bólu,ale niech miłość Najbliższych pomoże Wam przejść przez ten trudny czas.Szczere wyrazy współczucia dla całej Rodziny,łączę się z Wami w smutku.

Halina Wojnowska-Dawiskiba


5 l

Proszę o laskę nieba dla Pana. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Zbigniew Pałac.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie profesorze dziękuję za rozmowę, żałuję, że mimo wszystko pozostała niedokończona. Zapalam światełko, aby rozpaliło pamięć i wspomnienie we wszystkich, którym był Pan w różny sposób bliski.

Magdalena Orlicz- Benedycka


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Profesorze Szyber dziękuję za wszystko spoczywaj w spokoju pacjentka będzie nam Pana Bardzo brakowało

Halina Bochenkiewicz


5 l

Zawsze będę pamiętać

Krzysztof Gietkiewicz


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia