Marię Pokojską
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2021
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.12.2021
Gazeta Pomorska
Zgasłaś nam jak świecy płomyk
Bez buntu, bez słowa skargi, bezbronna. [...]
I tylko smutek bolesny i pamięć żywa o Tobie
w nas pozostanie,
bo zawsze myślami będziemy przy Tobie.
Tymi słowami chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy w sobotę 11 grudnia 2021 roku
na cmentarzu parafii Św. Mikołaja w Inowrocławiu
pożegnali naszą ukochaną Żonę, Mamę, Babcię i Prababcię
ś+p
Marię Pokojską
Matka to osoba, która potrafi kochać najmocniej
i widzieć w swoich najbliższych to, co najlepsze.
Pomimo że chorowała,
to każdy z nas wierzył, że będzie żyła.
Niestety, 8 grudnia przegrała walkę.
Dziękujemy Ojcom Franciszkanom
z parafii Św. Krzyża w Inowrocławiu
za pięknie wygłoszoną homilię,
podziękowania dla Zakładu Pogrzebowego
Pana Waldemara Wójcika.
Dziękujemy Rodzinie, Znajomym, Sąsiadom,
Wszystkim tym, którzy zostawili swoje sprawy, obowiązki
i przyszli, aby modlić się i uczestniczyć w pogrzebie.
Dziękujemy Wszystkim za słowa wsparcia i modlitwę.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia