Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2020
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2020
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość,
że 22 sierpnia 2020 r. odszedł od nas
Edward Rokosz
malarz, grafik, rysownik i rzeźbiarz
związany z Koszalinem,
dwukrotny uczestnik pleneru w Osiekach.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego i szczerego współczucia.
Jan Kuriata
Przewodniczący
Rady Miejskiej w Koszalinie
Piotr Jedliński Prezydent Koszalina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia