Wilibald Winkler

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2010
Dziennik Zachodni

Z głębokim żalem przyjęłam wiadomość o śmierci
Profesora
Wilibalda Winklera
wybitnego naukowca, byłego wojewody śląskiego, wiceministra edukacji
i rektora Politechniki Śląskiej.
Rodzinie i Przyjaciołom Profesora
składam wyrazy głębokiego współczucia.

Małgorzata Mańka-Szulik
Prezydent Zabrza

Plaża

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
Profesora Wilibalda Winklera
byłego wojewody śląskiego, dobrego i prawego Człowieka.

Rodzinie, Krewnym, Przyjaciołom i Współpracownikom Zmarłego
składamy wyrazy współczucia i solidarności w bólu.

Poseł
Prawa i Sprawiedliwości
Stanisław Szwed,
Przewodniczący podbeskidzkiej "Solidarności"
Marcin Tyrna

Z ogromnym smutkiem żegnamy

Wilibalda Winklera

Wyrazy najgłębszego współczucia oraz żalu

Rodzinie i Najbliższym

składa

w imieniu Zarządu Regionu Śląskiego PO RP

Tomasz Tomczykiewicz

Przewodniczący Regionu Śląskiego Platformy Obywatelskiej RP

Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci
Profesora
Wilibalda Winklera
Odszedł Człowiek wielce zasłużony dla naszego regionu.
Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy współczucia.
Dyrekcja i Pracownicy TVP Katowice

Z wielkim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci

Prof. dr. hab. Wilibalda Winklera

Rektora Politechniki Śląskiej w latach 1990-1996,

Wiceministra Edukacji Narodowej w latach 1997-2000

i Wojewody Śląskiego w latach 2000-2001.

Łączę się w bólu po stracie prof. dr. hab. Wilibalda Winklera

z Rodziną, Przyjaciółmi i Współpracownikami

Wojewoda Śląski

Zygmunt Łukaszczyk

wraz z Dyrektorem Generalnym, Kierownictwem i Pracownikami

Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego

Dnia 31 października A.D. 2010 w wieku 76 lat odszedł od nas do Domu Ojca
prof. dr hab. inż. Wilibald Winkler
Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w kościele pw. Świętego Wojciecha przy ul. Heweliusza 4 w Zabrzu, w dniu 4 listopada 2010 r. o godz. 11.00. Po mszy św. nastąpi odprowadzenie na cmentarz znajdujący się przy parafii św. Andrzeja w Zabrzu.
Do wspólnej modlitwy zapraszają
Żona, Córka z Mężem oraz Siostra z Rodziną
Wolą Zmarłego jest, aby zamiast wieńców i kwiatów złożyć podczas ceremonii ofiarę przeznaczoną na wsparcie działalności Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjnego dla Dzieci i Młodzieży w Rusinowicach Śląskich.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Janusz Jablecki


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Andrzej Wilk


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia