Jan Sobiecki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.12.2020
Dziennik Polski
ś+p dr Jan Sobiecki
Najukochańszy Małżonek,
Tato, Dziadziuś, Wujek i Szwagier
Długoletni pracownik Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu, emerytowany pracownik
Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.
Przeżywszy lat 68,
odszedł do Pana dnia 27 listopada 2020 roku.
Dobry Człowiek, niezwykle odpowiedzialny i oddany najbliższym, zawsze życzliwy i gotowy
służyć bliźnim w potrzebie, żyjący według wiary.
Msza św. żałobna przy Zmarłym, odprawiona zostanie
w czwartek, dnia 3 grudnia 2020 roku,
o godzinie 14.20, na cmentarzu Batowickim,
w kaplicy przy ul. Powstańców, po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku, o czym zawiadamia pogrążona w smutku
RodzinaProsimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia