Małgorzata Biały
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2022
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.04.2022
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Małgorzaty Biały
Wieloletniego pracownika Wydziału Budżetu
Urzędu Miejskiego w Dąbrowie Górniczej,
Dobrego Człowieka, Wspaniałej Koleżanki.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy szczerego współczucia
Agnieszka Pasternak
Przewodnicząca
Rady Miejskiej
wraz z Radnymi
Marcin Bazylak
Prezydent
Miasta Dąbrowa Górnicza
wraz ze Współpracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia