Świgost Wiesława
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.11.2020
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.11.2020
Dziennik Bałtycki
Miłość do Gdańska niech idzie w pokolenia
Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że 2 listopada 2020 roku odeszła od nas
ś+p
Wiesława Świgost
„Wiesia”
absolwentka kursu przewodnickiego PTTK 1958 r.
Wiele lat działała w Kole Przewodników PTTK jako członek Zarządu, Komisji Rewizyjnej i Komisji Socjalnej Koła.
Niosąca pomoc i wsparcie młodszym przewodnikom. Uczestniczka wielu naszych spotkań i wypraw turystycznych, Nasza Przyjaciółka.
Najbliższym Wiesi
głębokie wyrazy współczucia
składają
Koleżanki i Koledzy Przewodnicy
PTTK z Koła im. F. Mamuszki w Gdańsku, ul. Długa 45.
Pogrzeb odbędzie się 17 listopada 2020 roku
o godz. 12.30 na cmentarzu Łostowickim.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Urszula Östberg
5 l
Andrzej
5 l