Jadwiga Wyroba
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 22.12.2020
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość,
że 17 grudnia 2020 r.
odeszła od nas na zawsze
Jadwiga Wyroba
nasza Droga Koleżanka, wicedyrektorka szkoły, wieloletnia nauczycielka gry na fortepianie.
Tracimy wspaniałego człowieka,
pedagoga, wychowawcę
oraz przyjaciela dzieci i młodzieży.
Odznaczona medalami:
„Komisji Edukacji Narodowej”,
„Zasłużony dla Kultury Polskiej”,
„Złotym Medalem za Długoletnią Służbę”,
wyróżniona Nagrodą Edukacyjną Miasta Krakowa
oraz Nagrodą Prezydenta Miasta Krakowa.
Wdzięczność
za Jej bezgraniczne oddanie
sprawom szkoły
pozostanie na zawsze w naszych sercach.
Dyrekcja, grono pedagogiczne,
administracja i pracownicy obsługi
Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia
im. Ignacego Jana Paderewskiego w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Waldemar, Ewa, Rosi Perhiniak.
1 r
Beata
5 l
Maria i Kazimierz Olechowscy
5 l