. Doroty Rybak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2022
Nowa Trybuna Opolska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2022
Nowa Trybuna Opolska
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani
Doroty Rybak
Wieloletniej pracownicy naszego Szpitala,
Osoby niezwykle skromnej, odpowiedzialnej i życzliwej.
Tak po prostu - dobrego człowieka o wielkim sercu,
który na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Dyrekcja i Współpracownicy
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
im. św. Jadwigi w Opolu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia