Ewa Wojciuk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2021
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2021
Kurier Poranny
Z głębokim smutkiem i żalem żegnamy
Ewę Wojciuk
byłą pracownicę
Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
w Białymstoku.
Wyrazy szczerego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja i pracownicy
Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej
w Białymstoku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia