Barbary Szymańskiej

This was published in the following publications on 27.05.2022:
Dziennik Polski

„Dobrzy ludzie mają moc, bo mogą żyć
jeszcze po śmierci w niejednym wspomnieniu...”
Z głębokim żalem i smutkiem odebraliśmy wiadomość o śmierci
Pani Doktor
Barbary Szymańskiej,
która odeszła nagle 26 maja 2022 roku
Wspaniały Lekarz, specjalista chorób wewnętrznych,
wieloletnia Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych i Chorób Płuc
Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie.
Odeszłaosoba mądra, uczciwa i szlachetna.
Była dobrą koleżanką i przełożonym, posiadała ogromną wiedzę i doświadczenie,
którymi dzieliła się ze współpracownikami.
Trudno znaleźć słowa, gdy odchodzi Człowiek pełen dobroci, gotowy nieść pomoc każdemu w potrzebie, ceniony
i lubiany przez przełożonych i współpracowników, darzący wyjątkowym zrozumieniem pacjentów i ich rodziny.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i wspomnieniach jako Osoba wielkiego serca i empatii.
Dyrektor
Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
Dr n. med. Renata Godyń-Swędzioł
Kraków, 26 maja 2022 roku

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Basiu to bardzo trudne, dlaczego odeszłaś.

Alicja Baran


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

F


4yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

Slawomir Dzielicki


4yrs

Image chosen by user
dlaczego tak sie stało ..........

bozena ulman z rodzina


4yrs

Image chosen by user
Bardzo bolesna wiadomość. Przesylam wyrazy współczucia.

Helena Kuciewicz


4yrs

Image chosen by user
Wciąż nie mogę uwierzyć . Basiu , to nie tak miało być.

Agata Kubacka


4yrs

Image chosen by user
Wyrazy szczerego żalu i współczucia

OA


4yrs

Image chosen by user
Kochana Pani dr dlaczego Nas zostawilas? Moj bol jest wielki bardzo cierpie z powodu Twojej smierci

Alicja Matoga


4yrs

Wspaniala piekna Kobieta od Nas odeszla. Bardzo trudno bedzie nam żyć. Wspanialy lekarz usmiechnieta dobra. Bedzie nam bardzo ciezko żyć bez Pani dr.

A


4yrs

End of content

No more pages to load