Maria Wierzbińska-Lato
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.08.2020
Dziennik Polski
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszej koleżanki
Marii
Wierzbińskiej-Lato
znakomitego pedagoga, przyjaciela dzieci i młodzieży,
serdecznego i dobrego człowieka,
długoletniego pedagoga naszej szkoły
odznaczonego Złotym Krzyżem Zasługi
oraz Nagrodą Ministra Oświaty i Wychowania.
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne
Szkoły Muzycznej I Stopnia nr 1
im. Stanisława Wiechowicza w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia