Marian Kubeczko
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2021
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.01.2021
Głos Wielkopolski
Z żalem przyjęliśmy wiadomość,
że w dniu 15.01.2020 r. zmarł
Marian Kubeczko
długoletni działacz samorządowy
Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Jeżyce”.
Sekretarz Rady Nadzorczej i Rady Osiedla,
Człowiek wszystkim życzliwy i zaangażowany
dla dobra mieszkańców Spółdzielni
oraz dzielnicy Jeżyce.
Wyrazy szczerego żalu i współczucia
z powodu śmierci
Rodzinie
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd oraz pracownicy
Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej „Jeżyce” w Poznaniu
„Odszedłeś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić”
ks. J. Twardowski
Z ogromnym smutkiem zawiadamiamy,
że 15 stycznia 2021 roku odszedł od nas
ś+p
Marian Kubeczko
Pogrzeb odbędzie się w piątek 22 stycznia 2021 roku
o godz. 10.00 na cmentarzu Sołackim
przy ul. Szczawnickiej 2/Lutyckiej w Poznaniu.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Skrzywdzona
4 l