Aleksander Kubaty
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2021
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 31.05.2021
Dziennik Polski
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że zmarł
ś+p
lek. med.
Aleksander Kubaty
długoletni i ceniony Pracownik
Oddziału Położnictwa i Ginekologii z Onkologią
Szpitala Miejskiego Specjalistycznego
im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
Rodzinie i Bliskim
wyrazy współczucia i żalu
składa
Dyrektor Szpitala Miejskiego Specjalistycznego
im. Gabriela Narutowicza w Krakowie
dr n. med. Renata Godyń-Swędzioł
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia