Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2020
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2020
Gazeta Pomorska
Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
ś+p
Tadeusza Chęsego
Honorowego Obywatela Inowrocławia,
wieloletniego prezesa
Towarzystwa Miłośników Miasta Inowrocławia,
wybitnego społecznika i przedsiębiorcy.
Tadeusz Chęsy kochał swoje miasto i ziemię kujawską,
całym sercem służył ludziom.
Rodzinie,
Bliskim i Przyjaciołom Zmarłego
składam serdeczne wyrazy współczucia.
Wojewoda Kujawsko-Pomorski
Mikołaj Bogdanowicz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia