Jadwiga Wojtasiak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2020
Głos Wielkopolski
Z wielkim bólem i żalem zawiadamiamy,
że w dniu 31 października 2020 r. odeszła do Pana
nasza Koleżanka
ś+p
Jadwiga Wojtasiak
wieloletnia Przewodnicząca Komisji Uczelnianej
NSZZ „Solidarność”
w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
Msza św. zostanie odprawiona
w sobotę, 7.11.2020 r. o godz. 11.30
w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
w Poznaniu, os. Wichrowe Wzgórze 130,
a pogrzeb o godz. 13.50
na cmentarzu junikowskim w Poznaniu.
NSZZ „Solidarność”
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp.
inż. Jadwigi Wojtasiak
pracownika emerytowanego
Wydziałów: Leśnego i Rolniczego
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
oraz wieloletniej Przewodniczącej
Komisji Zakładowej
Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność”
w Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
W osobie Pani Przewodniczącej uczelnia straciła
Pracownika wyjątkowo aktywnego i kreatywnego,
odpowiedzialnego, życzliwego ludziom.
W uznaniu zasług została odznaczona m.in.
Złotym Krzyżem Zasługi.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się
w sobotę, 7 listopada 2020 roku.
Msza św. w intencji Zmarłej
odprawiona zostanie o godz. 11.30
w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiego
w Poznaniu, os. Wichrowe Wzgórze 130,
o godz. 13.50 odbędzie się pogrzeb
na cmentarzu junikowskim w Poznaniu.
Rodzinie i Bliskim Zmarłej
wyrazy głębokiego współczucia
składają
Rektor
i Wspólnota Akademicka
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
„Nie tracimy tych, których kochamy,
bo możemy ich kochać w Tym,
którego nie traci się nigdy”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 31 października 2020 r. zakończyła podróż życia
nasza ukochana Siostra i Ciocia,
ceniona działaczka społeczna i związkowa,
długoletni pracownik
Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
ś+p
Jadwiga Wojtasiak
Pogrążona w niewypowiedzianym smutku
Siostra Elżbieta z Rodziną, Brat Maciej z Rodziną
oraz Bratanica Romana z Rodziną
„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.
Tak jakbyś nie chciała swym odejściem smucić…
Tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,
że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”
ks. Jan Twardowski
Dnia 31 października 2020 r. zakończyła w Panu
swe pełne miłości i oddania życie
moja najukochańsza Mama, Teściowa, Babcia i Prababcia
ś+p Jadwiga Wojtasiak
lat 76
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona
7 listopada 2020 r. o godz. 11.30
w kościele pw. Wniebowstąpienia Pańskiegona
os. Wichrowe Wzgórze. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się o godz. 13.50 na cmentarzu junikowskim.
W smutku pogrążona
Córka Aleksandra z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Małgorzata Jagielska
5 l
Tomasz Szwaczkowski
5 l