Z ogromnym
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2021
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.05.2021
Głos Koszaliński
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci
Pani
Marii Wajdy
Wieloletniego Dyrektora Domu Dziecka w Szczecinku
Odeszła od nas niezwykła postać,
która przez całe swoje życie poświęcała się innym,
była bardzo ciepłą, życzliwą, uczynną i oddaną,
szczególnie dla dzieci, osobą.
Jej pokłady dobroci były niewyczerpalne.
Przy Marii każdy czuł się bezpiecznie
i można było odnieść wrażenie,
że jest i chce być Matką dla wszystkich.
Pani Mario, dziękujemy Ci za wszystkie przepiękne chwile, którymi nas raczyłaś, dziękujemy Ci za Twoją dobroć, dziękujemy Ci za możliwość współpracy z Tobą
i za Twoje ogromne serce, które zawsze było otwarte
i ciepłe dla każdego.
Składamy wyrazy szczerego współczucia dla
dzieci, rodziny, najbliższych i przyjaciół
Krzysztof Lis Cezary Jankowski
Starosta Szczecinecki Przewodniczący Rady Powiatu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia