Aleksandra Kowalska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2020
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.08.2020
Dziennik Polski
„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania tak jak byś nie chciała, swym odejściem smucić... tak jak byś wierzyła w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”
Ks. J. Twardowski
Ś+P
Aleksandra Kowalska
z domu Matlak
Najukochańsza Siostra i Ciocia przeżywszy lat 83, odeszła do Pana dnia 13 sierpnia 2020 r. Msza święta żałobna przy Zmarłej zostanie odprawiona we wtorek 18 sierpnia 2020 r. o godz. 16.00 w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP w Stanisławiu Górnym po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku,o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
„...Wielki smutek nie umie sam położyć sobie kresu...”
/Seneka/
Odeszła Nasza Droga Kuzynka
ś+p
Aleksandra
Kowalska
była osobą wielkiego serca i ogromnej dobroci.
Pogrążeni w smutku,
żegnamy Cię z wielkim żalem,
Kochana Alusiu!
Iza, Jurek, Marynia, Tuniek
„Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania tak jak byś nie chciała, swym odejściem smucić... tak jak byś wierzyła w godzinę rozstania, że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”
Ks. J. Twardowski
Aleksandra
Kowalska
z domu Matlak
Najukochańsza Siostra i Ciocia
przeżywszy lat 83, odeszła do Pana dnia 13 sierpnia 2020 r.
Msza święta żałobna przy Zmarłej zostanie odprawiona
we wtorek 18 sierpnia 2020 r. o godz. 16.00
w kościele pw. Niepokalanego Serca NMP w Stanisławiu Górnym
po czym nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku,
o czym zawiadamia pogrążona w głębokim smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia