Z glebokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2020
Kurier Lubelski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.11.2020
Kurier Lubelski
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że dnia 5 listopada 2020 r. zmarł
ś+p
Marian Wróblewski
organizator i wieloletni dyrektor
Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Lublinie,
wieloletni wiceprezes i członek
Okręgowej Rady Lekarskiej Lubelskiej Izby Lekarskiej,
członek Komisji Stomatologicznej
Naczelnej Rady Lekarskiej,
zasłużony dla Miasta Lublina.
Pogrzeb odbędzie się dnia 12 listopada 2020 r.
o godz. 11.00 na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie.
Pogrążona w smutku
rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia