Władysława Strózik
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2009
Gazeta Sycowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.09.2009
Gazeta Sycowska
Ordynator Oddziału Wewnętrznego w sycowskim szpitalu Pani Barbarze Nogali, wszystkim lekarzom i pielęgniarkom oraz sąsiadom i znajomym za opiekę nad śp. Władysławą Strózik dziękuje syn Tadeusz z Rodziną.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia