Regina Grodzka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2021
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 24.06.2021
Express Bydgoski
Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach
okazali nam wiele życzliwości,
pomocy, duchowego wsparcia, dzielili z nami smutek i ból,
uczestniczyli we mszy świętej i ceremonii pogrzebowej
naszej ukochanej Siostry i Szwagierki
ś+p
Reginy Grodzkiej
a w szczególności księżom
z parafii Św. Wincentego a’ Paulo,
ks. Markowi Ristau i ks. Józefowi Parafiniukowi,
Kierownikowi, Lekarzom i Pielęgniarkom Kliniki Reumatologii i Układowych Chorób Tkanki Łącznej,
Poradni Reumatologii i Osteoporozy Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy.
Krewnym, Sąsiadom, Przyjaciołom, Znajomym
oraz wszystkim pozostałym za złożone wieńce i kwiaty
podziękowanie składa
Rodzina
„Zamknęły się ukochane oczy, spoczęły pracowite dłonie,
Najdroższe serce przestało bić, lecz w naszych sercach zawsze będziesz żyć”
Z sercem pełnym bólu zawiadamiamy, że dnia 13.06.2021 r.
odeszła od nas nasza ukochana Siostra i Szwagierka
ś+p
Regina Grodzka
Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.06.2021 r. o godz. 12.00
na cmentarzu parafialnym Św. Wincentego a’ Paulo przy Al. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
po której odbędzie się ceremonia pogrzebowa.
Przed mszą świętą odmawiany będzie różaniec.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia