Ewa PITAK.
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2020
Gazeta Wrocławska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2020
Gazeta Wrocławska
21 października 2020 zmarła
Ewa Pitak
Żegnamy Ją z wielkim smutkiem i żalem.
Po magisterium uzyskanym w roku 1973,
przez 10 lat pracowała
w Instytucie Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego;
następnie związała się z Biblioteką Uniwersytecką,
w której zajmowała różne stanowiska,
przez wiele lat pełniąc funkcję wicedyrektora.
Pozostanie w naszej pamięci jako wzorowa studentka, rzetelny i kompetentny nauczyciel akademicki,
serdeczna koleżanka.
Koleżanki i koledzy
z dawnego Instytutu Bibliotekoznawstwa
Uniwersytetu Wrocławskiego
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia