Edward Chmura
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2021
Kurier Poranny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2021
Kurier Poranny
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Naszego Kolegi,
Leśnika piastującego kierownicze stanowisko
w Lasach Państwowych,
byłego Nadleśniczego Nadleśnictwa Olecko
w Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
ś+p
Edwarda Chmury
Był zaangażowanym w pracę,
kochającym las i przyrodę Leśnikiem.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrektor wraz z leśnikami
z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych
w Białymstoku
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia