Tadeusz Pewiński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2021
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.08.2021
Głos Wielkopolski
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci długoletniego pracownika administracji
Os. Jana III Sobieskiego
ś+p
Tadeusza Pewińskiego
Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy szczerego współczucia.
Zarząd PSM, Administracja Os. Jana III Sobieskiego
oraz koleżanki i koledzy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Irena Kościelniak
4 l
Barbara Schraube
4 l