Ewa Braszczok
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2020
Mikołów
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.11.2020
Mikołów
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Ewy Braszczok
emerytowanego, wieloletniego pracownika
Mikołowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.
Pozostanie w naszej pamięci jako osoba oddana swojej pracy, pełna życzliwości i dobrego serca.
Rodzinie i Najbliższym
szczere wyrazy współczucia
składają
Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy
Mikołowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia