Agnieszka Jarecka
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2021
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.07.2021
Express Bydgoski
„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci Pani
Agnieszki Jareckiej
Składamy wyrazy współczucia i żalu
Rodzinie oraz Najbliższym.
Rada Rodziców, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Pracownicy i Uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 30 w Bydgoszczy
Z wielkim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszej Sąsiadki
śp.
Agnieszki Jareckiej
Mężowi, Dzieciom oraz Rodzinie
składamy
wyrazy głębokiego współczucia
Halina i Zygmunt Stasiakowie,
Małgorzata i Grzegorz Maćkowscy z synamiAgnieszko,
na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.
„Dobrych przyjaciół trudno znaleźć,
a jeszcze trudniej zapomnieć...”
Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość
o nagłej śmierci naszej Przyjaciółki
ś+p
Agnieszki Jareckiej
Kochana Agnieszko,
zawsze będzie nam brakowało Twojego uśmiechu,
ciepła, energii, radości życia,
Twojej życzliwości dla każdego z nas...
Do zobaczenia gdzieś, kiedyś, w innym świecie...
Ala i Paweł,
Karolina i Michał,
Marta i Jasiu,
Dominika i Bartek,
Dorota i Witek
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Edyta
4 l
Asia
4 l
Edyta
4 l