Rajmund Siennicki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2020
Głos Wielkopolski

Odszedł nieodżałowanej pamięci
dr Rajmund Siennicki

lekarz, człowiek wielkiego serca i umysłu,
zawsze służący radą i wiedzą.
Pogodą ducha, życzliwością i mądrością
jednoczył pokolenia i łagodził różnice poglądów.

Będzie nam Go bardzo brakowało.

Z Rodziną i Bliskimi Zmarłego

łączymy się w żalu i bólu.
Przyjaciele Niezłomni

Plaża

ś+p

„Wszystko umiera,
tylko pamięć dobrych uczynków nie ginie”
– Napoleon
Z ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. n. med.
Rajmunda
Siennickiego

członka Rady Nadzorczej NZOZ Szpital w Puszczykowie, wieloletniego dyrektora Szpitala MSWiA w Poznaniu, dyrektora Wielkopolskiej Regionalnej Kasy Chorych, Kawalera Krzyża Oficerskiego Orderu Odrodzenia Polski, przede wszystkim zaś człowieka
życzliwego i wrażliwego na innych.
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składa

Jan Grabkowski
Starosta Poznański
z Zarządem Powiatu w Poznaniu

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31 lipca 2020 roku
odszedł od nas nasz ukochany Mąż, Tata, Teść i Dziadek

ś+p

Rajmund Siennicki

Msza św. żałobna zostanie odprawiona
w piątek 7 sierpnia br. o godzinie 11.00
w parafii Świętej Jadwigi Śląskiej, ul. Cyniowa 15 (os. Kwiatowe) w Poznaniu.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się tego samego dnia
o godzinie 12.30 na cmentarzu junikowskim.
Pogrążona w smutku

RodzinaProsimy o zachowanie bezpiecznego dystansu i nieskładanie kondolencji.

ś+p

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że 31 lipca 2020 r. odszedł
płk w st. sp.

dr n. med. Rajmund Siennicki
dyrektor Szpitala MSWiA w Poznaniu
w latach 1973 – 2000
absolwent Akademii Medycznej w Poznaniu,
doktor anestezjologii,
zasłużony dla Służby Zdrowia MSWiA
i wieloletni dyrektor
Wielkopolskiej Regionalnej Kasy Chorych
W Zmarłym straciliśmy wspaniałego lekarza,
doskonałego organizatora
oraz prawego człowieka i serdecznego przyjaciela.

Msza św. odprawiona zostanie
7 sierpnia 2020 r. o godz. 11.00
w kościele św. Jadwigi Śląskiej w Poznaniu
na Osiedlu Kwiatowym,
pogrzeb odbędzie się o godz. 12.30
na cmentarzu komunalnym Junikowo.
CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI
Dyrektor i pracownicy SP ZOZ MSWiA w Poznaniu
im. prof. Ludwika Bierkowskiego

"Życie nie jest oczekiwaniem,

kiedy skończy się burza,

lecz nauką tańca w deszczu"

Mahatma Gandhi

Z żalem przyjęliśmy wiadomość, że ziemską wędrówkę zakończył

dr nauk med. Rajmund Siennicki

Dyrektor Wielkopolskiej Regionalnej Kasy Chorych w latach 2000-2003

Były wieloletni dyrektor Szpitala MSWiA w Poznaniu

Były członek Rady Nadzorczej Szpitala w Puszczykowie

Troszczący się o dobro wspólne Opiekun Spolegliwy

Człowiek pogodnego serca. Wymagający, lecz odpowiedzialny negocjator. W burzliwym okresie zmian w służbie zdrowia wdrażał nowatorskie rozwiązania organizacyjne, ucząc nas „tańca w deszczu”.

Łączymy się w bólu z Rodziną i Najbliższymi

Zarząd i Członkowie Wielkopolskiego Związku Zakładów Opieki Zdrowotnej - Organizacji Pracodawców

„ Zwiewną chmurą życie jest człowieka ”
Edward Stachura

Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość, że odszedł

dr nauk med.
Rajmund Siennicki

Były Dyrektor
Wielkopolskiej Regionalnej Kasy Chorych
Człowiek szlachetny
Prawością charakteru, determinacją
i konsekwencją w dążeniu do celu
zyskiwał szacunek przyjaciół i adwersarzy.
W jesieni swoich dni
z podniesionym czołem zmagał się z chorobą.
Swoją postawą nadał głęboki sens
własnej „zwiewnej chmurze”
zwanej życiem...

Rodzinie i Bliskim

serdeczne wyrazy współczucia

składają

Dyrekcja i Pracownicy
Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego
im. Józefa Strusia w Poznaniu

Horacy powiedział, że…
„Śmierć kresem ostatnim i wszystkiego”.
Ale, gdy odchodzi dobry, życzliwy człowiek,
śmierć nigdy nie staje się kresem pamięci o Nim!
W takiej właśnie pamięci zachowamy z pewnością
dr. n. med. Rajmunda Siennickiego
członka Rady Nadzorczej Szpitala w Puszczykowie,
dobrego, wrażliwego Lekarza i życzliwego Człowieka.
Rodzinie i Bliskim
składamy wyrazy współczucia

Ewa Wieja Prezes Zarządu
wraz z pracownikami Szpitala w Puszczykowie

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
dr. n. med. Rajmunda Siennickiego
dyrektora Wielkopolskiej Regionalnej Kasy Chorych
w latach 2000-2003
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia
składa

Agnieszka Pachciarz
dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego
Narodowego Funduszu Zdrowia
z pracownikami

„Śmierć nie jest kresem naszego istnienia
– żyjemy w naszych dzieciach i następnych pokoleniach.
Albowiem oni to dalej my, a nasze ciała
to tylko zwiędłe liście na drzewie życia”
Albert Einstein

ś+p
Rajmund Siennicki

Odszedł wspaniały przyjaciel,
człowiek o wielkim sercu.

Często mówi się, że nie ma ludzi niezastąpionych…
To nieprawda! Śmierć Rajmunda Siennickiego
dla nas oznacza utratę osoby właśnie niezastąpionej.

Rajmund był człowiekiem nietuzinkowym.
Wyjątkowy lekarz, pełen empatii i optymizmu,
który swoimi umiejętnościami organizacyjnymi
zjednał sobie współpracowników.
Był oddany swoim pacjentom.
Jako wieloletni dyrektor Szpitala MSWiA,
dał się poznać jako świetny organizator,
osoba szlachetna, zawsze służąca pomocą.
Był niezwykle wrażliwy na krzywdę ludzką.

Rajmund Siennicki
był osobą powszechnie lubianą i szanowaną.
Jego wrażliwa osobowość zjednywała Mu przyjaźń
i oddanie wielu ludzi.
Był kochany przez rodzinę, przyjaciół
i współpracowników.

Rajmundzie… non omnis moriar.
Twoje życie i Twoje dzieło będą trwały w nas.
Nigdy nie zapomnimy Twojego uśmiechu.

Przyjacielu, spoczywaj w pokoju.

Droga Basiu, Tobie
i całej
Twojej Rodzinie
oraz
Bliskim Wam Osobom

składamy wyrazy szczerego współczucia.

Dorota i Wojciech Pawłowscy
z Rodziną i Przyjaciółmi

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci

ś+p
dr. Rajmunda Siennickiego
wspaniałego, szlachetnego lekarza o wrażliwym sercu
oraz serdecznego i życzliwego Człowieka.

Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy wyrazy głębokiego współczucia
i szczere kondolencje.

Zarząd, Członkowie, Kadra oraz Młodzież
Stowarzyszenia ArtVivat!

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Panie Boże przyjmij do grona zbawionych ś.p. Rajmunda

lek. Witold Mania


5 l

zegnam wspanialego czlowieka wyrazy wspolczucia rodzinie Wilhelmina

Wilhelmina Wystrach


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Przyjaciele


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serdeczne wyrazy współczucia

Maria Skrzypczak


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To niepowetowana strata

J. J.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
To niepowetowana strata

J. J


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Bardzo bolesna wiadomość

J. J


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Źegnaj Wspaniały Człowieku!!! Spoczywaj w spokoju

Joanna P.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żegnaj Wspaniały Człowieku.! Spoczywaj w pokoju.

Joanna P.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cześć pamięci Wspaniałego Człowieka. Niech spoczywa w spokoju.

Joanna P.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Rajmund, odpoczywaj w spokoju .Bez Ciebie nic już nie bedzie tak samo:( na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci .

Jola Brabletz z rodziną


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia