Elżbieta Kierończyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2020
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2020
Głos Wielkopolski
Z żalem przyjęliśmy wiadomość,
że odeszła na wieczny dyżur
nasza koleżanka Pielęgniarka
ś+p
Elżbieta Kierończyk
Kochała swoją pracę, kochała pomagać ludziom
Rodzinie i Bliskim
składamy
serdeczne wyrazy współczucia
Lekarze i pielęgniarki
oddziału Wewnętrznego - Hematologicznego
Szpitala nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia