Tomasz Wlazły

This was published in the following publications on 12.12.2009:
Dziennik Łódzki

<p>Wyrazy głębokiego współczucia<br />Rodzicom<br />Zofii i Krzysztofowi Wlazłym<br />oraz Siostrze<br />tragicznie Zmarłego Syna i Brata<br />Tomasza<br />składają<br />Brutankowie, Nowiccy i Zającowie</p>

Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzicom
Zofii i Krzysztofowi Wlazłym
oraz Siostrze
tragicznie Zmarłego Syna i Brata
Tomasza
składają
Brutankowie, Nowiccy i Zającowie

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Z każdym dniem tęsknię mocniej


16yrs

Image chosen by user

Myślami jestem z Tobą Tomusiu


16yrs

Image chosen by user

Krzysztof Pośpiech


16yrs

Image chosen by user

Krzysztof Pośpiech


16yrs

Image chosen by user

SPOCZYWAJ W SPOKOJU. R.K.K.S.


16yrs

Image chosen by user
<p>Życie...</p> <div>Są takie błędy,<br />których nie da się naprawić.<br />Są takie słowa,<br />których nie da się cofnąć.<br />Są takie łzy,<br />których nie da się powstrzymać.<br />Są takie gesty,<br />którym nie można się oprzeć.<br />Są takie pragnienia,<br />które nie chcą umrzeć.<br />Są takie uczucia,<br />które nie chcą zgasnąć</div> <div>Są takie chwile,</div> <div>których nie da się powtórzyć</div> <div>Są tacy ludzie,</div> <div>których nie da się zapomnieć...</div> <p>których nie da się zastąpić...</p>


16yrs

Image chosen by user

Tomaszku. Dlaczego


16yrs

Image chosen by user

Pamiętamy o Tobie, IRCh


16yrs

Image chosen by user

Zawsze bedziemyCię kochali Z.K


16yrs

Image chosen by user

tomasz wlazły wirtualnyzni cz


16yrs

Image chosen by user

Szukam Cię w swoich snach.


16yrs

Image chosen by user

Żal i ból ściska serce


16yrs

Image chosen by user

A.Z.


16yrs

Image chosen by user

Jesteś w moim sercu, w myślach


16yrs

Image chosen by user

Niewyobrażal na strata.


16yrs

Image chosen by user

Tomek takbardzo Ciebie brakuje


16yrs

Image chosen by user

x


16yrs

Image chosen by user

Nie potrafię się ztym pogodzić


16yrs

Image chosen by user

Anetka


16yrs

Image chosen by user

T.W.


16yrs

Image chosen by user

Myślimy o Tobie Klimczakowie


16yrs

Image chosen by user

Żyjesz w naszych sercach Tomuś


16yrs

Image chosen by user
<p>Wszyscy jesteśy aniołami</p> <p>Aniołem była Nie, człowiekiem Choć Serce bardziej<br />ludzkie bolało czasami<br />- Skąd była?<br />Trudne pytanie Z każdego miejsca po trochu<br />Nie była sama. Miała siebie Z czasem miała Jego Poznawali się powoli Słowami Szeptem Dotykiem Szukali Siebie.<br />- Kochała Go ?<br />Tak Kochała Od zawsze<br />- Piękne<br />Nocami wspólnie śnili Dniami zwiedzali lasy Nie potrafili latać Każde z nich miało po jednym skrzydle<br />- Dziwne Ale przecież Anioły Mają dwa skrzydła.<br />Prawdziwe nie dziwne Pewnego dnia powiedział: "Chciałbym polecieć wysoko w niebo Z Tobą Kocham Cię". Zamilkła Przytuliła się mocno Objęci Mogli polecieć Dwa skrzydła Jedno ciało Oglądali chmury Spotykali Anioły Lecieli wysoko Starali się zapamiętać każdy szczegół Ten niezwykły zapach nieba Aż przyszła noc. Ubrana jak zwykle Tylko w parę gwiazd Oszalał z zachwytu Chcąc złapać tę chwilę Nocy dłonie Oderwał się od Niej Lecz nie dosięgnął nocy. Teraz Spadali Każde osobno I każde spadło gdzie indziej On zatonął w niedoskonałości Ona rzeczywistością żyła. Z jednym skrzydłem<br />- A dlaczego nie miała dwóch skrzydeł, jak Anioły?<br />Dlaczego? Bo każdy jest Aniołem z jednym skrzydłem. Jeśli chcesz polecieć, musisz objąć drugiego<br />- Ciociu ? Dlaczego płaczesz Jesteś smutna ?<br />Nie. łzy nie są oznaką słabości. Pokazują tylko, że serce jeszcze nie wyschło. Wracając do Niej i Niego Nie było szczęśliwego zakończeniamiłości. Wydaje się że dzieje się dobrze gdy jest źle. Umierała powoli<br />- Była chora ?<br />Tak Na niemiłość.<br />- A on ?<br />On ? Miał na imię Marzenie. Nierealne. Nieświadome. Wypowiedziane w bezsenną noc. Nie było Ich. Nie było Nieba<br />- Ta bajka nie była wesoła.<br />Bo życie, to nie bajka. Śpij już<br />- Życie?<br />Tak życie upadłych Aniołów Chorych na niemiłość<br />- Znasz ją ?<br />Nawet za dobrze Teraz śpij już.</p>


16yrs

Image chosen by user

tak chciałabym cofnąć czas


16yrs

End of content

No more pages to load