Tadeusz Orpych
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2021
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.11.2021
Dziennik Zachodni
Z głębokim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Tadeusza Orpycha
Wieloletniego radnego,
Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej,
członka Zarządu Miasta,
samorządowca oddanego sprawie.
Rodzinie i Bliskim Zmarłego
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Marcin Bazylak
Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza
wraz ze Współpracownikami
Z ogromnym żalem żegnam
Tadeusza Orpycha
Radnego Rady Miejskiej czterech kadencji,
Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej,
członka Zarządu Miasta,
wspaniałego Człowieka i samorządowca.
Wszystkim Bliskim Zmarłego
składam
wyrazy szczerego współczucia.
Zbigniew Podraza
Prezydent Dąbrowy Górniczej
w latach 2006-2018
Z ogromnym smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Tadeusza Orpycha
Radnego Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej
czterech kadencji,
Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej
w latach 2002-2006,
członka Zarządu Miasta 1999-2002.
Najbliższym Zmarłego
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Agnieszka Pasternak
Przewodnicząca Rady Miejskiej
wraz z Radnymi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia