Wojciech Pawlak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2022
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.06.2022
Express Bydgoski
Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
naszego byłego pracownika – emeryta
Wojciecha Pawlaka
Rodzinie Zmarłego
wyrazy szczerego i głębokiego współczucia
składają
Zarząd i Pracownicy
Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej
Spółka z o.o. w Bydgoszczy
Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość
o śmierci
Wojciecha Pawlaka
Rodzinie i Bliskim
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
składają
Współprzewodniczący Mirosław Kozłowicz i Michał Wysocki
oraz Koleżanki i Koledzy z Bydgoskiej Nowej Lewicy
Żal i łzy nigdy nie wypełnią pustki po stracie kogoś, kto był z nami blisko.
I zazwyczaj – żadne dla nas to pocieszenie, że zostają wspomnienia...
W obliczu takiej rozłąki jednak, wspomnienia to szczególna forma spotkania.
Trwajmy w nich.
Z ogromnym smutkiem i niedowierzaniem
przyjęliśmy informację o śmierci
Wojciecha Pawlaka
byłego wieloletniego dyrektora Wodociągów Bydgoskich,
sympatycznego Człowieka, oddanego Kolegi, dla wielu z nas – po prostu: Wojtka.
Do Rodziny i Najbliższych
kierujemy wyrazy serdecznego współczucia oraz słowa otuchy.
Niech pomogą Wam przetrwać najtrudniejszy czas!
Zarząd i Pracownicy oraz Emeryci
Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy – Spółka z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Adam
3 l
Adam
3 l