Witold Dzierżak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2020
Express Bydgoski

PODZIĘKOWANIE
Wszystkim, którzy służyli wsparciem, pomocą, słowami otuchy,
serdeczną myślą i modlitwą, nadesłali kondolencje
oraz tak licznie przybyli na uroczystości pogrzebowe
i uczestniczyli w ostatniej drodze naszego Kochanego Męża, Tatusia i Syna

ś+p

Witolda Dzierżaka

składamy serdeczne podziękowania

Żona, Córka i Mama

Plaża

W wielkim bólu przyjąłem wiadomość o nagłej śmierci mojego najlepszego Przyjaciela św. Witolda Dzierżaka
Moja żona i ja znamy Go od 50 lat i zawsze wraz z dziećmi mogliśmy liczyć na Jego pomoc, życzliwość i przyjacielskie oddanie.
Witek był dobrym człowiekiem, uczynnym wobec innych ludzi, przez wiele lat bardzo zaangażowanym w życie Kościoła.
Nic nie wypełni pustki po Nim.
Witku, zawsze pozostaniesz w naszych sercach, pamięci i modlitwie.
Jego najbliższym: Mamie, Żonie i Córce składamy wyrazy głębokiego współczucia.
Tomasz Latos z Żoną Anną i Dziećmi

Z wielkim smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp.
Witolda Dzierżaka

naszego Przyjaciela
i Członka Zarządu Miejskiego
Prawa i Sprawiedliwości.

Wyrazy szczerego i głębokiego współczucia
Żonie, Córce i Mamie
składają

Zarząd Miejski oraz Klub Radnych
Prawa i Sprawiedliwości

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ty wiesz, że na zawsze będziesz w mojej pamięci.

Angel


5 l

Wyrazy współczucia dla czterech osieroconych pań z Twojej rodziny Witku(G,E,A,E),a tobie Przyjacielu od 33 lat,na którego zawsze mogłam liczyć,zawsze mi pomagałeś,nawet jak wydawało się to niemożliwe,zostałeś przy mnie jak wszyscy się ode mnie odwrócili w moim osamotnieniu...Ty i twoja Rodzina zawsze mnie wspieraliście we wszystkim...Bardzo Wam dziękuję,a Ty Witku spoczywaj w pokoju,jeszcze raz Ci dziękuję........

Elżbieta Warzocha


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny

Ryszard Kamiński


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Drogi Witku .. zawsze wiedziałem że mogę na Ciebie liczyć ,zawsze mialeś czas dla wszystkich i wyciągałeś pomocną dłoń. Dziękuję za wszelką okazaną pomoc....

Przemysław Kowalski


5 l

św. - świętego, śp. - świętej pamięci

r.i.p.


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia