Wisa Zalecka
This was published in the following publications on 08.10.2021:
Nowosci
This was published in the following publications on 08.10.2021:
Nowosci
Z teatru Horzycy uleciał kolejny dobry duch,
Wisia Zalecka,
kierownik biura Związku Artystów Scen Polskich, oddziału Bydgoszcz - Toruń.
Była znakomitą opiekunką
wszystkich podupadłych na siłach.
Przyjaciółką i siłą fachową, oddaną swojej pracy. Konkretna i ciepła.
Współodczuwająca i dyscyplinująca.
Organizowała, co wydawało się nie do zorganizowania,
emanowała spokojem i humorem.
Będzie nam bardzo ciężko zapełnić pustkę
po Jej odejściu.
Tęsknimy, Wisiu!
Prz yjaciele z bydgosko-toruńskiego oddziału ZASP
i Zespołu Teatru Horzycy
End of content
No more pages to load