Jerzy Jendroszczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2009
Dziennik Zachodni
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.12.2009
Dziennik Zachodni
W dniu 9 grudnia 2009 roku odszedł od nas nasz były Prezes, długoletni Pracownik i wspaniały Kolega śp. Jerzy Jendroszczyk. Wyrazy najgłębszego współczucia Rodzinie i Najbliższym składają Rada Nadzorcza, Zarząd oraz Pracownicy ZPBE Energopomiar-Elektryka Sp.z o.o.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia