Marek Biczyk
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2021
Gazeta Pomorska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.05.2021
Gazeta Pomorska
Pragnę złożyć podziękowania
wszystkim, którzy wzięli udział
w uroczystościach pogrzebowych
mojego męża
ś+p
Marka Biczyka
a także wyrazili słowa wsparcia i otuchy
w tym najtrudniejszym dla mnie czasie:
Panu Prezydentowi Miasta Torunia,
Księżom,
Sędziom, Prokuratorom, Adwokatom,
Referendarzom, Asesorom, Kuratorom
i wszystkim Współpracownikom,
całemu środowisku prawniczemu,
z którym mój mąż był bardzo związany,
Dyrektorom, Koleżankom, Kolegom,
Pracownikom, Rodzicom i Wychowankom
Kujawsko-Pomorskiego Specjalnego Ośrodka
Szkolno-Wychowawczego im. J. Korczaka w Toruniu
i Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej
„Insieme - Razem”,
Pani Dyrektor, Nauczycielom,
Rodzicom i Uczniom
ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Toruniu,
Rodzinie, Przyjaciołom i Znajomym.
Monika Biczyk
Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Marka Biczyka
Sędziego Sądu Okręgowego w Toruniu
Rodzinie i Najbliższym
składamy wyrazy głębokiego współczucia
Sędziowie Sądów Rejonowych w Brodnicy, Chełmnie, Golubiu-Dobrzyniu, Grudziądzu, Toruniu i Wąbrzeźnie oraz Sądu Okręgowego w Toruniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia