Jolanty Fedak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2021
Gazeta Lubuska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.01.2021
Gazeta Lubuska
Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani
Jolanty Fedak
Poseł na Sejm RP IX kadencji
Pozostanie w naszej pamięci
jako Osoba niezwykle oddana idei
rozwoju i promocji Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie Zmarłej
składają
Rektor oraz społeczność akademicka
Uniwersytetu Zielonogórskiego
Z głębokim smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci
ś+p
Jolanty Fedak
Minister Pracy i Polityki Społecznej
Posłanki na Sejm IX kadencji
Rodzinie i Najbliższym
wyrazy żalu i współczucia
składa
Marek Ast
Poseł na Sejm RP
Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Jolanty Fedak
Prezesa WFOŚiGW w latach 2015-2017
Zapamiętamy Panią Jolantę
jako zawsze pełną energii, żelazną damę z tarczą.
Wyrazy serdecznego współczucia i żalu
Rodzinie oraz Bliskim
składają
Zarząd i pracownicy
WFOŚiGW w Zielonej Górze
„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
Z wielkim żalem i smutkiem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
śp
Jolanty Fedak
Posłanki na Sejm RP,
byłej Minister Pracy i Polityki Społecznej,
Wicemarszałek Województwa Lubuskiego
i Wicewojewody Lubuskiego.
Pozostanie na zawsze w naszej pamięci.
Rodzinie i Bliskim
składamy
kondolencje oraz szczere wyrazy współczucia.
Posłowie na Sejm RP
Witold Czarnecki
Jerzy Materna
Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość
o przedwczesnej śmierci
Jolanty Fedak
Osoby kochającej życie, rodzinę,
dbającej o współpracowników,
zaangażowanej działaczce ruchu ludowego
i wybitnej Minister Pracy i Polityki Społecznej.
Mężowi, córce z rodziną
i współpracownikom
składam wyrazy głębokiego współczucia.
Zbigniew Izdebski z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia