Elżbiea Rękoś
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2022
Głos Wielkopolski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.02.2022
Głos Wielkopolski
Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o śmierci
wieloletniej pracownicy Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych
– Pracownia Hemodializ
ś+p
Elżbiety Rękoś
Wyrazy głębokiego współczucia
Rodzinie
składają
Dyrekcja oraz Pracownicy
Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM
w Poznaniu
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Wala z rodziną
4 l
Maria i Roman Sajewscy.
4 l